Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš
Novinka

Ere Perez eco duo ořezávátko

  • 1 z 2

Pečujte o svá malovátka jako profesionál a prodlužte jejich životnost na maximum. Ořezávátko se hodí pro ostření všech tužek a pastelek na rty, které má Ere Perez v nabídce.

Ořezávátko má ultra ostré čepelky z uhlíkové oceli, které vydrží nabroušené jako břitva celou věčnost.

Materiál ořezávátka je z biologicky rozložitelné kukuřičné pryskyřice a je vysoce kvalitní, udržitelnou a ekologickou verzí klasických plastů.


  • (4 ks) Skladem
329 Kč
Kategorie: Štětce a doplňky
Složení výrobku: Veganské
Certifikát: Cruelty Free (PETA)
 

Do dvou velikostí otvorů ořezávátka perfektně pasují Ere Perez Coco Crayon pastelky, tužky na oči i tužky na obočí.

A proč přestat na kosmetiku používat pastelkové ořezávátko vašich dětí? Na stříhání vlasů si také nevezmete nůžky na papír, nebo ty univerzální kuchyňské, se kterými otevíráte obaly od sušenek. :-)

Chcete-li, aby vám oblíbené tužky na rty, tváře, obočí i linky vydržely, ořezávejte je tak, jak si zaslouží. Už žádné lámání tuhy uvnitř, nebo zmizení půl tužky po jednom ořezání!

 

Obsah výrobku 1 ks
Použití Ideální pro použití s Coco Crayon a s tužkou na obočí s mandlovým olejem.
Složení výrobku

Biologicky odbouratelný kukuřičný PLA. Čepelky z uhlíkové oceli.

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Ere Perez je australská značka zdravého přírodního make-upu a vysoce kvalitní péče o pleť. Jestli hledáte kosmetiku, která vás chytne za srdce a už nepustí, jste na správné adrese. Zakladatelka značky, Ere Perez, je temperamentní a neskutečně pozitivní osobnost, jejíž nadšení pro věc a optimismus je roztomile nakažlivý. A její kosmetika funguje úplně stejně. Obsah každé lahvičky je čistá esence radosti, která vám projasní nejen pleť, ale také myšlenky a klidně i celý den!

Ve svých recepturách používá EP pečlivě vybrané, vysoce kvalitní ingredience, které pokožku rozmazlují a pečují o ni. EP vlastní také certifikaci Carbon Neutral, Non GMO, WE SUPPORT. Díky certifikaci Cruelty Free, Vegan, PETA & Choose Cruelty Free Australia navíc můžete mít jistotu, že  váš nový make-up, ani žádná z jeho úžasných ingrediencí, nebyla testována na zvířatech.

Cílem dalšího směřování Ere Perez je jednoznačně co největší ekologie obalů a multifunkčnost jednotlivých produktů:

  • Rtěnky v plastu končí a místo nich přichází dřevěné Coco Crayon pastelky. Plastová balení pudrů, bronzerů a lisovaných tvářenek postupně nahrazují hliníkovými, do kterých se dají zakoupit náhradní náplně

  • Většinu produktů Ere koncipuje a upgraduje na multifunkční, tak, aby u vás našly co největší využití.

 

Více se dočtete ve článku zde