Jednodruhové oleje

Přírodní pleťové oleje jsou tím nejčistším, co můžete své pleti dopřát. Jejich složení je opravdu jednoduché - většinou obsahují jen jeden konkrétní druh oleje. Oleje jsou totiž samy sobě konzervantem a tak ve složení nejsou potřeba ani antimikrobiální složky.

Pleťové oleje jsou vhodné pro všechny typy pleti. Ano, i pro mastnou pleť. Jen je potřeba zvolit správný druh.

V levé části stránky najdete filtrování, na základě kterého si můžete vybrat jen ty oleje, které korespondují s vaším typem pleti.

O olejích jsme taktéž psaly na našem blogu. Pokud jste na poli olejů začátečník, mrkněte na tento článek, ve kterém jsme rozebíraly oleje vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro děti. Nebo snad hledáte olej s hojivými a regeneračními účinky? O těch si můžete počíst zase tady.

Připomínám, že oleje je potřeba vždy nanášet na vlhkou pleť, aby byla zajištěna hydratace pleti a oleje se hezky vsákly do pokožky. Ideální jsou k tomuto účelu květové hydroláty. Skvělou možností je také pod olej nanést aloe vera hydratační gel. Oleje doporučuji střídat s péčí na bázi vody. Vše je samozřejmě individuální, ale mám zkušenosti s tím, že používání olejů ráno i večer vede po delší době k vysušování pleti.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 12 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.