Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš.

Samoopalování

Samoopalování je jedinou zdravou cestou ke krásně snědé pokožce. Samozřejmě v případě, že používáte přírodní samoopalovací produkty se šetrným složením. A to samoopalováky od Eco by Sonya beze sporu jsou. Nenajdete v nich syntetická barviva, umělou parfemaci, nebezpečné konzervanty nebo PEGy. Naopak, jejich bohaté organické složení je plné aloe vera, kyseliny hyaluronové, kokosové vody nebo kakaa.

Jakou intenzitu opálení si zvolíte, záleží na vás. Pro velmi jemné, přirozené opálení doporučuji samoopalovací mléko Winter skin. Pro rychlé a intenzivní opálení je zase ideální samoopalovací voda na tělo Hempitan nebo zpevňující samoopalovací pěna Cacao firming mousse.

Všechny samoopalováky se dají použít i na obličej. I přesto bych vám ale k opálení obličeje raději doporučila proslulou samoopalovací vodičku Face tan water. Kromě samoopalovacího efektu dokáže léčit akné, sjednocuje barevný tón pleti, vyhlazuje pleť a redukuje jizvičky, pupínky a zarudlá místa. Zkrátka produkt, bez kterého už nedokážete žít, jakmile jej jednou vyzkoušíte.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 7 položek celkem

Stránka 1/1