Kontakt

Fakturační údaje

Bc. Kristina Brtišová
IČ: 01563688 DIČ: CZ9057024603
Nádražní 395, 696 85 Moravský Písek

 

Kdo se o Vás na Borůvkovém kopečku stará?

 

           

 

Kristi

Zakladatelka

Obchod, IT vychytávky a zákazníci

Miluje tvoření a technické vychytávky. Když tyto dvě věci skloubí dohromady, stává se Borůvkový kopeček místem, kde se nakupuje samo. Od počítače si Kristi ráda odpočine zkoušením nových produktů a značek. Komunikace s vámi, našimi nejmilejšími zákazníky, je pro ni samozřejmostí.

           
 
Liduš

 

Objednávky, zboží a zákazníci

Společně s kolegyní Marikou dohlíží na to, aby se všechny balíčky dostaly v pořádku k vám. Liduš také ráda píše. Můžete si přečíst její příspěvky na sociálních sítích, články na blogu nebo popisy k produktům. A každý den je pro vás k dispozici na e-mailu, Instagramu nebo Facebooku.

 

 

Chcete upravit objednávku, poradit s výběrem vhodných produktů nebo vyřešit reklamaci? Napište, jsme tu pro Vás. Všechny důležité věci raději řešíme přes e-mail, tam se jen tak neztratí. :-)

E-mail: info(zavináč)blueberryhill.cz

Telefon: 731 171 152

 

 

 

PRODUKTOVÉ PORADENSTVÍ

Pokud potřebujete poradit s výběrem správných produktů, napište nám o sobě pro začátek stručné info. Věk, typ pleti, kožní problémy, jakou kosmetiku aktuálně používáte, kolik produktů jste zvyklí používat, kolik chcete do přírodní kosmetiky investovat. Tyto informace urychlí naši komunikaci a ušetří náš i Váš čas. :-) Společně vybereme vhodnou péči přímo pro Vás.

 

  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.