Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš

Sprcha a koupel

Přírodní produkty do sprchy jsou určeny pro všechny, kdo se ve sprše nespokojí jen tak s něčím a chtějí mít pokožku těla jako v bavlnce.

Ať už vyzkoušíte přírodní sprchový gel, sprchový krém nebo tuhý sprchový balzám, jedno mají všichni společné. Neobsahují agresivní tenzidy, nebezpečné konzervanty nebo snad umělá barviva a parfémy. Jsou neobyčejně jemné, výživné, voňavé a dodají pobytu ve sprše nádech luxusu. A přesně taková bude po jejich použití i vaše pokožka - jemná, vyživená a luxusně provoněná.

Dopřát si dlouhou, uvolňující koupel bych doporučila každému z vás alespoň jednou týdně. Při svitu svíček jen tak ležet a vnímat klid a ticho. No nezní to báječně?

Přírodní produkty do koupele v sobě kombinují nosné oleje s esenciálními olejíčky, které zároveň působí na naše smysly. Díky tomu bude vaše pokožka krásně heboučká a vyživená a vaše mysl uvolněná a připravená ke kvalitnímu spánku. Společně s vlažnou vodou odtečou do výlevky i starosti, stres a napětí.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1