Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš

Vzorky

Zde najdete na jednom místě placené vzorečky make-upů nebo dražších produktů, které stojí za to před nákupem plného balení nejprve vyzkoušet. Vzorky přírodní kosmetiky, které dostáváme od našich dodavatelů zdarma, vám do balíčků nahodile přidáváme jako milou pozornost. Pokud preferujete vzorek konkrétního produktu, zkuste si o něj napsat do poznámky k objednávce - pokud jej máme, rády vám ho do objednávky přibalíme.

Vzorky slouží primárně k tomu, abyste vyloučili případné alergické reakce na produkt, seznámili se s jeho vůní a konzistencí. U krémů si můžete vyzkoušet, zda budou vhodným podkladem pod váš oblíbený make-up. Téměř za nezbytné považujeme vyzkoušení vzorku při výběru správného odstínu make-upu. Mějte ale, prosím, na paměti, že se stává opravdu jen výjimečně, že si po prvním použití produktu ze vzorečku sednete samým nadšením "na zadek". Skutečné účinky přírodní kosmetiky uvidíte zpravidla minimálně po měsíci používání - tak dlouho totiž trvá, než dojde ke kompletní obnově pleťových buněk.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 20 položek celkem

Stránka 1/1