Tipy pro make-up Lucy Minerals

Tipy pro make-up Lucy Minerals

  • Při pravidelném používání peelingu na obličej se vám bude make-up lépe nanášet.

 

  • Jestliže smícháte make-up s malým množstvím vody, získáte vysoce krycí korektor.

 

  • Pokud máte rozšířené póry, po aplikaci make-upu vyčkejte 10 - 15 minut a poté make-up znovu zapracujte štětcem nebo čistými prsty. Póry se tak viditelně změnší. Následně můžete použít fixační pudr.

 

Jak vybrat vhodný odstín? 

Pokud hledáte vhodný odstín minerálního make-upu, naneste malé množství make-upu na čelistní kost a dobře ho rozetřete. Nesuďte barvu podle toho, jak vypadá v balení. Na pleti vypadá mnohdy odlišně. Vyčkejte 10 až 15 minut než se make-up sjednotí s vaší pletí, poté jděte na denní světlo a porovnejte barvu čelisti s barvou vašeho krku. Barva zapracovaného make-upu by měla odpovídat barvě krku. Pokud barva neodpovídá, vyzkoušejte jiný odstín. Dbejte na to, aby barva make-upu nebyla tmavší než barva vašeho krku. Make-up by pak vypadal nepřirozeně.

Jestliže si nejste jistí výběrem správného odstínu make-upu, doporučujeme nejdříve objednat několik vzorků na vyzkoušení.

 

Rozdělení odstínů (seřazeno od nejsvětlejšího odstínu po nejtmavší - zleva doprava):

mmu-odstiny

 

Prosím dbejte na to, že minerální make-up Lucy Minerals je více koncentrovaný než minerální make-upy jiných značek. Proto při první aplikaci použijte raději méně minerálního make-upu než jste zvyklí. Nadbytek make-upu může vytvořit efekt masky, avšak jakmile se naučíte používat přiměřené množství, výsledek vypadá velmi přirozeně.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.