Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš.

Šampony

Přírodní šampony jsou šetrné nejen k vlasům, ale hlavně k pokožce hlavy. Neobsahují SLS, silikony ani chemické konzervanty. Díky tomu pokožku hlavy nevysušují, nedráždí a pomáhají tak udržet její přirozenou rovnováhu, což se projeví i na kvalitě vlasů. Vlasy nejen, že budou zdravě vypadat, ony opravdu zdravé budou.

Pro klasiky máme v nabídce tekuté šampony. Ty i bez obsahu sulfátů vytváří jemňoučkou pěnu a šetrně tak smyjí nečistoty z vlasů a pokožky hlavy. Díky rostlinným výtažkům, olejům a vitaminům vlasy vyživí a dodají jim jiskru a lesk.

Tuhé šampony jsou určené pro všechny, co se toho nebojí. Není totiž čeho. Fungují úplně stejně jako jejich tekutí kolegové a mají stejně vymazlené složení. Jen se vám nikde nevylijí, můžete s nimi bez obav cestovat a použít je i jako alternativu tuhého mýdla nebo si s nimi v případě nutnosti přeprat spoďáry. :-) Některé ze šamponů už rovnou obsahují i kondicionizační složku, takže s kondicionérem nemusíte ztrácet čas. U těch zbylých použijte kondicionér nebo octový oplach tak, jak jste zvyklí.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 9 položek celkem

Stránka 1/1