Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš

Problematická pleť

Za tento typ pleti je označována pleť aknózní. Pozor však na to, že problematická pleť s akné nemusí být automaticky mastná. Ačkoliv je to častý případ, akné může potrápit i pleť suchou nebo smíšenou.

V péči o aknózní pokožku vždy vycházíme z typu naší pleti, ve svém výběru však upřednostníme takové produkty, které nemají tendence ucpávat póry. Nesnažte akné vysušovat agresivními mycími gely, mýdly či pleťovými vodami s obsahem alkoholu. Tento typ kosmetiky vede k narušení přirozeného ochranného filmu pleti. A řešit kromě akné ještě přecitlivělou pokožku? Dejte pokoj!

K péči o problematickou pleť vybírejte hydratační krémy s nekomedogenními látkami, dodejte pleti šťávu hydratačními séry a zaměřte se na pravidelné hloubkové vyčištění pleti šetrnými peelingy. Pro aknózní pleť doporučujeme peeling enzymatický - nevyžaduje mechanické tření a díky tomu nedochází k roznesení zánětu po obličeji.

 

 
  • Řadit dle:
  • 9 položek celkem

Stránka 1/1