Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš
Novinka

Keramická mistička Srdce

  • 1 z 2

Mistička v něžné bílé barvě je pravým zlatem malovaná a s láskou a péčí vyrobená. Velikost je ideální k namíchání práškové masky nebo k uzobávání oříšků u oblíbeného filmu.

Jedinečná mistička z dílny Ivy ze Svítím, tedy jsem je barvená bílou glazurou, zdobená zlatým srdíčkem a z venku potažená duhovou vrstvičkou.

Iva myslí na všechno, a proto tuhle keramickou roztomilost uložila do mušelínového pytlíčku a doplnila dřevěnou špachtlí.


  • (>5 ks) Skladem
333 Kč
Kategorie: Limitky
 

Mističky vznikly jako limitovaná záležitost pod rukama Ivy - ženy, mámy a manželky. Iva miluje ruce od hlíny. A tvoří.

Všechno, co v její dílničce vzniká, je provázané s Matkou přírodou a cestami žen i mužů. Dotýká se různých témat, jako je cykličnost, meditace, těhotenství, porod, šestinedělí, partnerství a mnohých dalších.

Na jejím webu najdete kromě mističek i rituální sošky, kachle, hrnečky nebo třeba květináče.

 

Obsah výrobku Mistička o průměru 8 - 9 cm, zabalena v bílém mušelínovém pytlíčku a doplněná dřevěnou špachtlí.
Vhodný pro

Všechny ženy, které se rády odmění kouskem, který byl vyrobený s tou správnou energií. Mistička také poslouží jako skvělý dárek.

Použití Miska byla stvořena k míchání práškovým pleťových/vlasových masek, peelingů, jílů, atd. Využít ji ale můžete i k naservírování oříšků, sušeného ovoce, oliv a jiných dobrot. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: