Kdo jsem?

 

Vezmu to nejdřív pěkně popořádku. Jak to celé začalo?

 

Psal se rok 2013. Už několik let jsem používala pouze přírodní pečující kosmetiku, ale na poli přírodní dekorativní kosmetiky jsem stále trochu tápala. Opravdu se může přírodní dekorativka vyrovnat té chemické, z drogerie či parfumerie?

A pak se to stalo - jednoho dne jsem náhodou objevila dekorativní minerální kosmetiku Lucy Minerals. Zamilovala jsem se okamžitě. Perfektní přírodní složení, které nedráždilo, ba dokonce léčilo. Jenže Lucy Minerals byla v té době dostupná pouze v USA, což nebylo z hlediska dostupnosti úplně ideální. V hlavě se mně zrodil nápad. Co když to má takhle více lidí? Neuvítali by třeba také Lucy Minerals v ČR? A tak jsem se rozhodla podělit se o tuto skvělou značku make upu s ostatními a začala prodávat Lucy Minerals v České Republice. A Jelikož jsem byla (a jsem smiley) milovníkem kvalitní přírodní kosmetiky a měla jsem s ní spoustu zkušeností, nezůstala jsem pouze u jedné značky, ale rozšířila jsem svůj sortiment také o další poklady.

A tak se zrodil e-shop Blueberry Hill. Eshop s přírodní kosmetikou nejvyšší kvality. S kosmetikou, která opravdu funguje a pomáhá. S kosmetikou, v jejímž složení najdete od začátku až do konce jen ty nejlepší účinné látky. Veškerou kosmetiku pro vás sama pečlivě vybírám a až na základě mých pozitivních zkušeností ji přidám na eshop, abyste ji mohli vyzkoušet i vy! 

Eshop jsem nejprve vedla sama, ale s přibývajícími objednávkami bohužel ubylo času, který jsem mohla eshopu věnovat. Proto jsem si na pomoc povolala tu nejpovolanější - mou sestru! A tak se z eshopu pomalu začíná stávat rodinný podnik. smiley  

 

A co jsem tedy zač?

 

Nudná fakta nikoho nezajímají, tak to vezmeme trochu zvesela! smiley

 

  • Jako malá jsem chtěla být vždycky sekretářkou (teda ještě mimo policistky a prodavačky...). Vždy jsem si v kuchyni na stole nachystala kalendář, propisky a papírky a šlo se na to! Jo a od Ježíška jsem si samozřejmě přála kopírku a fax. Přály si snad děti v mém věku něco jiného?! Papírky, propisky a kalendář - to mi zůstalo tak trochu doteď. Ale kopírku nebo fax už na svém wishlistu, světe div se, nemám!

 

  •  Vystudovala jsem Univerzitu obrany v Brně, ale voják opravdu nejsem!

 

  • Jsem levák a propisku prý držím v ruce tak, že mám prsty prohnuté jak v posledním stádiu artrózy. Nechápu, co s tím všichni pořád mají!

 

  • Jsem kočka! To tedy nemyslím v tom smyslu, že bych si až takhle věřila ve svém vzhledu, ale miluju kočky a mám tak trochu kočičí povahu. Jsem rozený individualista a pomazlit se přijdu jen tehdy, když na to mám náladu.

 

  • A na závěr konečně něco o kosmetice. Vůni patchouli jsem nikdy neměla ráda. A co myslíte, že teď patří mezi moje nejoblíbenější výrobky? Měsíčkové mýdlo od Myla nebo Flower Island roll on a tělový krém od Akamuti. A co mají tyto výrobky společné? Ano, tušíte správně, obsahují patchouli.

 

 

Mé nejoblíbenější výrobky:

Dekorativní kosmetika Lucy Minerals - byla, je a zůstane mou srdeční záležitostí. Nejlepší make-up, nejlepší tvářenky, nejlepší stíny... nejlepší všechno!
Mylo měsíčkové mýdlo - optimistická, neotřelá vůně, která mě uklidňuje a nabíjí pozitivní energií.
Akamuti mléčná koupel pro děti před spaním - no jo, já vím, že je to pro děti, ale když té uklidňující vůni se nedá odolat.
Mylo krémový deodorant s pomerančových květem - moje nejnovější láska. Dobře se roztírá, výdrž je slušná a má krásnou exotickou vůni.

 

 me-obliebene-vyrobky-z-blueberry-hill 

  

  

Přeji vám příjemné nakupování a krásné dny sun

 

o-nas-web

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.