Akce

Jemnô zdravá svíčka | Jsi milovaná 150 g

 

Ručně odlévaná svíčka ze sójového vosku je šetrná k vašemu zdraví a k životnímu prostředí. Její sladkou a hřejivou vůni tvoří pečlivě vybraná kombinace esenciálních olejů z ylang-ylang, santalového dřeva a vanilky.

Jsi milovaná - jen dvě slova, přesto tolik znamenají. Darujte svíčku své milované ženě, dceři nebo mamince a připomeňte jí, jak moc ji milujete, kdykoliv o Jemnô svíčku zavadí pohledem.

Svíčka je rovnou dárkově zabalená a obsahuje také kartičku s nápisem "Ďakujem, že si..."

  • 419 Kč 134 Kč –32 %
  • Není skladem
285 Kč
Kategorie: Svíčky
Složení výrobku: Veganské
 

Jemno svíčky jsou vyráběny na Slovensku z čistého sójového vosku a bavlněného knotu, který zajišťuje čisté hoření, bez uvolňování jedovatých látek.

Kombinace vůní je pečlivě vybraná podle zásad aromaterapie tak, aby k sobě vůně ladily a cítili jste se v jejich společnosti příjemně.

  • Santalové dřevo působí na hlubší vrstvy našeho vědomí a pomáhá vyvolat hlubokou a klidnou meditaci. Uzemňuje a stabilizuje mysl, omezuje neustálou potřebu přemýšlet, analyzovat a očekávat. Harmonizuje a sjednocuje tělo, mysl a ducha. Působí jako silné antidepresivum a má relaxační potenciál. Pomáhá také při bolestech hlavy, nespavosti a nervovém vyčerpání. Má mírné afrodiziakální účinky.
  • Ylang-ylang je smyslná, exotická, květinová, opojná a mírně kořeněná vůně. Vyrovnává mužské a ženské energie, působí jako afrodiziakum s mírnými sedativními účinky. Učinkuje proti sklonům k uzavřenosti, navodí stav relaxace a pomůže zbavit se pocitu hněvu, frustrace, napětí a podrážděnosti. Podporuje také sebedůvěru a dobrý spánek.
  • Sladká a opojná vůně vanilky pomáhá snižovat napětí, podráždění a nervozitu. Působí proti nespavosti a jako antidepresivum.

 

Obsah výrobku 150 g, doba hoření 40 hodin
Vhodný pro Všechny, kteří hledají dokonalý dárek pro TU SVOJI ženu. Ať už je to maminka, babička, kamarádka, kolegyně nebo ségra, tato svíčka je zkrátka dokonalým vyjádřením toho, jak moc si dané osoby vážíte. A ještě dokonalejší je její nádherné balení, se kterým nemusíte ztrácet ani minutu času navíc.
Použití

Svíčku darujte své milované osobě a připomeňte jí, jak moc ji milujete. Vzhledem k tomu, že svíčka vydrží hořet 40 hodin, jí to budete připomínat dost často. A to je skvělé!

Bezpečnostní upozornění: Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na cca 0,5 cm, abyste zabránili zbytečně silnému hoření. Pro rovnoměrné hoření a roztátí vosku doporučuji nechat svíčku hořet 3-4 hodiny. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Svíčka neslouží ke konzumaci. Nepřenášejte hořící svíčku a neumísťujte ji poblíž hořlavých materiálů. Dbejte na dostatečnou vzdálenost mezi dvěma zapálenými svíčkami - alespoň 10 cm.

Složení výrobku

Sójový vosk, Přírodní silice: Ylang Ylang, Vanilka, Santalové dřevo.

Vhodné pro vegany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Jemnô, to jsou ručně odlévané svíčky ze Slovenska. Zakladatelka značky, Barbora Moravčíková, je vyrábí ze sójového vosku a bavlněných knotů. Svíčky jsou tak jemné nejenom k přírodě, ale hlavně k vašemu zdraví. Neobsahují olovo a jedovaté látky zpomalující hoření, které se do svíček běžně přidávají. Při jejich zapálení se do ovzduší uvolňují pouze ty nejvoňavější éterické olejíčky, které Baška do svíček míchá dle pravidel aromaterapie. V jejich přítomnosti se tak budete cítit příjemně a uvolněně.

Místnost, kde Baška svíčky s láskou odlévá, si představujeme jako kouzelnou voňavou dílnu, ze které se line vůně éterických olejíčků. Třepotají se tam plamínky svíček a na poličce čekají flakonky s namíchanými vzorky nových vůní. Těžko říct, jak blízko jsme realitě, ale co víme jistě, je to, že díky Jemnô svíčkám je náš sklad (a také obývák s koupelnou) zase o kousek voňavější.

Více se dočtete ve článku zde

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.