Akce

Jemnô zdravá svíčka | Jsi krásná 150 g

 

Ručně odlévaná svíčka ze sójového vosku je šetrná k vašemu zdraví a k životnímu prostředí. Její vůni tvoří pečlivě vybraná kombinace čistých esenciálních olejů z gerania, levandule a růže.

Všechny jsme krásné, ale slýcháme to od svého okolí dostatečně často? Darujte svíčku své milované ženě, kamarádce nebo mamince (A nebo taky samy sobě, proč ne?!) a připomeňte jí tak, že je krásná, kdykoliv o Jemnô svíčku zavadí pohledem.

Svíčka je rovnou dárkově zabalená a obsahuje také kartičku s nápisem "Ďakujem, že si..."

  • 416 Kč 133 Kč –32 %
  • Není skladem
283 Kč
Kategorie: Svíčky
Složení výrobku: Veganské
 
  • Jemno svíčky jsou vyráběny na Slovensku z čistého sójového vosku a bavlněného knotu, který zajišťuje čisté hoření, bez uvolňování jedovatých látek.
  • Kombinace vůní je pečlivě vybraná podle zásad aromaterapie tak, aby k sobě vůně ladily a cítili jste se v jejich společnosti příjemně.

 

Obsah výrobku 150 g, doba hoření 40 hodin
Vhodný pro Všechny, kteří hledají dokonalý dárek pro TU SVOJI ženu. Ať už je to maminka, babička, kamarádka, kolegyně nebo ségra, tato svíčka je zkrátka dokonalým vyjádřením toho, jak moc si dané osoby vážíte. A ještě dokonalejší je její nádherné balení, se kterým nemusíte ztrácet ani minutu času navíc.
Použití

Svíčku darujte své milované osobě a připomeňte jí, jak moc je krásná. Vzhledem k tomu, že svíčka vydrží hořet 40 hodin, jí to budete připomínat dost často. A to je skvělé!

Bezpečnostní upozornění: Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na cca 0,5 cm, abyste zabránili zbytečně silnému hoření. Pro rovnoměrné hoření a roztátí vosku doporučuji nechat svíčku hořet 3-4 hodiny. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Svíčka neslouží ke konzumaci. Nepřenášejte hořící svíčku a neumísťujte ji poblíž hořlavých materiálů. Dbejte na dostatečnou vzdálenost mezi dvěma zapálenými svíčkami - alespoň 10 cm.

Složení výrobku

Sójový vosk, Přírodní silice: Levandule, Růže, Geranium.

Vhodné pro vegany

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Jemnô, to jsou ručně odlévané svíčky ze Slovenska. Zakladatelka značky, Barbora Moravčíková, je vyrábí ze sójového vosku a bavlněných knotů. Svíčky jsou tak jemné nejenom k přírodě, ale hlavně k vašemu zdraví. Neobsahují olovo a jedovaté látky zpomalující hoření, které se do svíček běžně přidávají. Při jejich zapálení se do ovzduší uvolňují pouze ty nejvoňavější éterické olejíčky, které Baška do svíček míchá dle pravidel aromaterapie. V jejich přítomnosti se tak budete cítit příjemně a uvolněně.

Místnost, kde Baška svíčky s láskou odlévá, si představujeme jako kouzelnou voňavou dílnu, ze které se line vůně éterických olejíčků. Třepotají se tam plamínky svíček a na poličce čekají flakonky s namíchanými vzorky nových vůní. Těžko říct, jak blízko jsme realitě, ale co víme jistě, je to, že díky Jemnô svíčkám je náš sklad (a také obývák s koupelnou) zase o kousek voňavější.

Více se dočtete ve článku zde

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.