Jemnô zdravá svíčka Bylinková zahrada | Rozmarýn a máta 90 g

 

Ručně odlévaná svíčka ze sójového vosku je šetrná k vašemu zdraví a k životnímu prostředí. Svíčka je inspirovaná bylinkovou zahrádkou - voní po silicích z rozmarýnu a máty.

Ostřejší rozmarýn a chladivá máta vytváří osvěžující, ale zároveň teplo-dřevitou vůni, která bude příjemná i mužům. Bylinkové silice byly zamíchány do sójového vosku a odlity do tmavého skla, které bude dělat parádu na každém stolečku.

Sójový vosk a bavlněný knot zajišťují čisté hoření, při kterém se do ovzduší neuvolňují jedovaté látky, ale pouze jemné tóny přírodních silic. Kombinace vůní je pečlivě vybraná podle zásad aromaterapie tak, aby k sobě vůně ladily a cítili jste se v jejich společnosti příjemně.


  • Není skladem
365 Kč
Kategorie: EKO domov
Složení výrobku: Veganské
 
  • Rozmarýn uvolňuje křeče a pomáhá při vykašlávání. Jeho osvěžující vůně podporuje soustředění a činnost mozku.
  • Máta je účinná při bolestech hlavy a působí také jako jemný repelent. Její svěží vůně uvolňuje a působí antidepresivně.

 

Obsah výrobku 90 g, doba hoření 25 hodin
Vhodný pro Milovníky bylinek. Pro ty, co si umí hodit nohy na stůl a vychutnat si 10 minut nerušeného relaxu. Pro všechny, které baví neustále zútulňovat své hnízdečko. K tomu všemu bylinková Jemnô svíčka neodmyslitelně patří.
Použití

Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na cca 0,5 cm, abyste zabránili zbytečně silnému hoření. Pro rovnoměrné hoření a roztátí vosku doporučuji nechat svíčku hořet 3-4 hodiny.

Bezpečnostní upozornění: Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Svíčka neslouží ke konzumaci. Nepřenášejte hořící svíčku a neumísťujte ji poblíž hořlavých materiálů. Dbejte na dostatečnou vzdálenost mezi dvěma zapálenými svíčkami - alespoň 10 cm.

Složení výrobku

Sójový vosk, Přírodní silice: Rozmarýn, máta.

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

jemno

Jemnô, to jsou ručně odlévané svíčky ze Slovenska. Zakladatelka značky, Barbora Moravčíková, je vyrábí ze sójového vosku a bavlněných knotů. Svíčky jsou tak jemné nejenom k přírodě, ale hlavně k vašemu zdraví. Neobsahují olovo a jedovaté látky zpomalující hoření, které se do svíček běžně přidávají. Při jejich zapálení se do ovzduší uvolňují pouze ty nejvoňavější éterické olejíčky, které Baška do svíček míchá dle pravidel aromaterapie. V jejich přítomnosti se tak budete cítit příjemně a uvolněně.

Místnost, kde Baška svíčky s láskou odlévá, si představuji jako kouzelnou voňavou dílnu, ze které se line vůně éterických olejíčků. Třepotají se tam plamínky svíček a na poličce čekají flakonky s namíchanými vzorky nových vůní. Těžko říct, jak blízko jsem realitě, ale co vím jistě, je to, že díky Jemnô svíčkám je můj sklad (a také obývák s koupelnou) zase o kousek voňavější.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.