Jemnô vonný vosk do aromalampy | Jsi můj poklad 30 g

 

Sójový vosk do aromalampy je šetrný k vašemu zdraví a k životnímu prostředí. Citrusovou, unisex vůni dodává vosku pečlivě vybraná kombinace silic z vavřínu, citronu, citronové trávy a bergamotu.

"Jsi můj poklad" je vosk se svěží, veselou, citrusovou vůní, která je vhodná pro muže i ženy. Obdarovanému človíčku zvedne náladu nejen svou vůní, ale také pokaždé, když o Jemnô vosk zavadí pohledem.

V dárkovém balení najdete 5 ks vosků ve tvaru srdíčka.


  • Není skladem
200 Kč
Kategorie: Vonné vosky
 

Vonný vosk je vyráběn na Slovensku z čistého sójového vosku, který zajišťuje čisté hoření, bez uvolňování jedovatých látek.

Kombinace vůní je pečlivě vybraná podle zásad aromaterapie tak, aby k sobě vůně ladily a cítili jste se v jejich společnosti příjemně.

  • Citrón má výrazné antibakteriální účinky, osvěžuje mysl a zlepšuje náladu.
  • Citronová tráva snižuje vliv stresu na organismus a také odpuzuje hmyz. Svíčku tedy ideálně zapalte v létě navečer, když chcete z domu vypudit komáry.
  • Vavřín kubébový má sladkou, citrusovou vůni. Pročišťuje vzduch a pomáhá snižovat napětí.
  • Bergamot je charakteristický svou svěží, jemnou, citrusovou vůní, která působí proti depresím, nervozitě, úzkosti nebo při výkyvech nálad.

 

Obsah výrobku 5 ks vosků ve tvaru srdíčka, dohromady 30 g +/- 5 g. Jedno srdíčko vydrží hořet cca 2 hodiny.
Vhodný pro Všechny, kteří hledají dokonalý dárek pro TEN SVŮJ poklad. Ať už je to maminka, manžel, brácha, nejlepší kámoška nebo skvělá sousedka, tento vosk je zkrátka dokonalým vyjádřením toho, jak moc si dané osoby vážíte. A ještě dokonalejší je jeho nádherné balení, se kterým nemusíte ztrácet ani minutu času navíc.
Použití

Bezpečnostní upozornění: Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Vosk neslouží ke konzumaci. Neumisťujte zapálenou aromalampu s voskem poblíž hořlavých materiálů.

Složení výrobku

Sójový vosk, Přírodní silice: Vavřín, citron, citronová tráva, bergamot.

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Jemnô, to jsou ručně odlévané svíčky ze Slovenska. Zakladatelka značky, Barbora Moravčíková, je vyrábí ze sójového vosku a bavlněných knotů. Svíčky jsou tak jemné nejenom k přírodě, ale hlavně k vašemu zdraví. Neobsahují olovo a jedovaté látky zpomalující hoření, které se do svíček běžně přidávají. Při jejich zapálení se do ovzduší uvolňují pouze ty nejvoňavější éterické olejíčky, které Baška do svíček míchá dle pravidel aromaterapie. V jejich přítomnosti se tak budete cítit příjemně a uvolněně.

Místnost, kde Baška svíčky s láskou odlévá, si představujeme jako kouzelnou voňavou dílnu, ze které se line vůně éterických olejíčků. Třepotají se tam plamínky svíček a na poličce čekají flakonky s namíchanými vzorky nových vůní. Těžko říct, jak blízko jsme realitě, ale co víme jistě, je to, že díky Jemnô svíčkám je náš sklad (a také obývák s koupelnou) zase o kousek voňavější.

 

Více se dočtete ve článku zde

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.