Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš

Honua

Honua není jen tak obyčejná kosmetika. Kromě úžasně voňavých přírodních ingrediencí s unikátními účinky je každá lahvička této ručně vyráběné kosmetiky plná dávné havajské moudrosti, poznatků a doteku havajské kultury. Honua pečuje nejen o tělo, ale i o duši. Inspiruje se rozmanitou havajskou rostlinnou říší a kombinuje tradiční havajské léčebné metody s nejmodernějšími poznatky v péči o pleť.

Honua = matka Země. Už samotný název je velkou poctou pro opravdovou tvůrkyni této kosmetiky - planetu Zemi. Protože právě odtud, z přírody, pocházejí všechny ty úžasné ingredience, kterých je Honua kosmetika plná.

Honuu založila v roce 2015 Kapua Browning, která na Havaji vyrostla. Odmalička ráda surfovala a trávila čas na pláži. Už kolem svých 20 let však na sobě začala pozorovat první známky stárnutí a poškození pleti kvůli nadměrnému slunění. Začala se do hloubky zabývat péčí o pleť a zkoumat účinky tradičních havajských léčivých a zkrášlujících bylin. Vystudovala v kosmetickém oboru a péči o pleť se nadále věnovala i profesionálně.

Ve svém kosmetickém salonu používala vlastnoručně vyráběnou a vymazlenou kosmetiku - předchůdkyni Honui. Ta vznikla oficiálně v době, kdy nadšené zákaznice volaly po dalších a dalších produktech. Tak vznikla potřeba dát této kosmetice nějaké oficiální zastřešení. A zrodila se Honua.

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem