Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš

Eco By Sonya Already Beautiful Pack

V cenově výhodné sadě se na vás těší 3 produkty, které vás udělají ještě krásnější, než jste. :-) S dárkovým balením si hlavu nelámejte - už máte vše nachystáno v krásné kosmetické taštičce.

Minerální bronzer

Tužka na rty Perfect Nude

Hydratační rtěnka na rty Miami Rose

Kosmetická taštička


  • (3 ks) Skladem
1 750 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Složení výrobku: Veganské
Certifikát: Cruelty Free (PETA)
 
Obsah výrobku 3 produkty v plné velikosti v dárkové taštičce
Vhodný pro Milovníky přírodní kosmetiky, kteří se spokojí jen s nejvyšší kvalitou.
Složení výrobku

Minerální bronzer

Tužka na rty Perfect Nude

Hydratační rtěnka na rty Miami Rose

Vhodné pro vegany

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Se značkou Eco by Sonya zavítaly na Borůvkový kopeček luxusní přírodní samoopalovací přípravky a certifikovaná pečující kosmetika. Značka vznikla v Austrálii a založila ji Sonya Driver. Hledala tehdy bezpečnou alternativu k opalování pro svou sestru, která onemocněla kožním melanomem. Mezi běžně dostupnými samoopalovacími krémy vhodné řešení nenašla, a tak se vrhla na výrobu vlastních produktů. V jejich složení kombinuje převážně kakaové boby, aloe vera, kyselinu hyaluronovou, kokosovou vodu, extrakty z ovoce a přírodní másla a oleje.

Značka Eco by Sonya si velmi zakládá nejen na složení, ale bere ohled i k životnímu prostředí. Na obaly používá recyklovaný papír společně s přírodním inkoustem. Všechny výrobky jsou vegan a ruku v ruce s tím také nejsou testovány na zvířatech. Značka získala několik certifikátů, které svědčí o tom, že se jedná o opravdovou kvalitku. Za zmínku určitě stojí mezinárodní licence CRUELTY FREE od organizace Peta nebo australské certifikáty Organic Food Chain (OFC), Australian Certified Toxic-Free a Choose Cruelty Free (CCF).

Profláklým TOP produktem značky je bezkonkurenčně tato samoopalovací vodička na obličej, kterou jsme si zamilovaly i my. A z čeho jsme teda úplně paf, jsou jejich hydratační rtěnky a lehoučký hydratační krém. Ty prostě musíte vyzkoušet!

Více se dočtete ve článku zde