Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš.

Deodoranty

Přechod na přírodní kosmetiku není vždy jednoduchý, ale u deodorantů, tam spousta z nás zažila obzvlášť krušné chvilky. :) Přitom kdybychom měly doporučit první produkt, kterým byste měli při začleňování přírody do své koupelny začít, byl by to právě přírodní deodorant.

Spousta deodorantů z drogerie obsahují hliníkové soli, nebezpečné konzervanty nebo umělou parfemaci. A když si představíte, že deodorant je v kontaktu s vaší kůží celý den, nanášíte si ho na pokožku poraněnou holením a ještě do oblasti mízních uzlin... No, raději si to nepředstavujte.

Přírodní deodoranty mají desinfekční a antiseptické účinky, ale přitom neblokují potní žlázy a nezabraňují přirozenému pocení. Nejedná se tedy o antiperspiranty - ty se mimochodem zcela přírodní cestou ani vyrobit nedají. Obsažené rostlinné oleje a másla o pokožku podpaží navíc pečují.

Deodoranty z Borůvkového kopečku fungují buď na bázi jedlé sody nebo na bázi látek jako je marantový škrob či kamenec. Je jen na vás, který typ si vyberete a bude vám lépe účinkovat. Hodně citlivé podpaží může jedlá soda podráždit.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 31 položek celkem

Stránka 1/1