Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš

Anela dárkový balíček Luxusní péče pro krásnou zralou pleť

  • 1 z 2

Dokonale vyladěný luxusní balíček s anti-age péčí pro pleť 35+. Napravuje škody napáchané dehydratací, znečištěným životním prostředím a zmírňuje dopady běžícího času.  

Nejen o drobné mimické vrásky, ale i o hlubší rýhy se s přehledem postarají takové látky jako jsou vitamíny C a E, ceramidy, skvalan a bakuchiol. Obsažené aktivní látky a oleje budou ještě účinnější díky pravidelné masáži černým mramorem.

Během pár týnů vyčaruje vyhlazenější, šťavnatější a vypnutou pleť.


  • (2 ks) Skladem
3 669 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
 

Tímto dárkovým balíčkem doslova ohromíte každou ženu, která o sebe ráda pečuje těmi nejlepšími přírodními produkty bez škodlivé chemie, plnými bylinek a patentovaných aktivních látek: 

  • Hydratační sérum pro všechny typy pleti Růžové z nebe - nebeské sérum s kyselinou hyaluronovou a dračí krví intenzivně hydratuje, vypíná a zjemňuje pleť. Během pár týdnů vyčaruje ze zašedlé a unavené pleti pleť rozzářenou, svěží a příjemně hladkou. Jeho pravidelné používání pleť zklidní a zbaví ji šupinek. 
  • Olejové antiage sérum pro zralou pleť Bezstarostná krása - pleť do hloubky vyživuje a zpevňuje. Sjednotí její barevný tón a zesvětluje pigmentové skvrny. Zkrátka dělá vše pro to, abyste se mohla na svůj ranní pohled do zrcadla vyloženě těšit. Sérum původně vyvinuly holky z Anely samy pro sebe. A samozřejmě na sobě nešetřily. Dopřály si nálož 13 druhů olejů, bakuchiolu, vitamínu C, a rostlinných extraktů.
  • Noční antiage balzám pro zralou a unavenou pleť Půlnoční krása - výjimečná pleťová péče s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C již po pár použitích projasňuje pleť, barevně ji sjednotí a dodá jí pěstěný vzhled. Z dlouhodobého hlediska redukuje jizvičky, vrásky, kruhy pod očima nebo pigmentové skvrny. Zaujme vás okouzlující modrou barvou a návykovou vůní.
  • Guasha z luxusního italského mramoru - slouží k masáži obličeje. Do všech vrstev pleti masáží přivádíme více krve a energie, čímž lze zmírnit vrásky, pigmentové skvrny, váčky i kruhy pod očima, nebo popraskané žilky.

 

Obsah výrobku Růžové z nebe 30 ml, Bezstarostná krása 30 ml, Půlnoční krása 15 ml, guasha italský mramor, papírová dárková krabička, kartička s věnováním a návodem k použití.
Vhodný pro

Ženu, kterou milujete -  nejlepší kamarádku, maminku, tetu, sestru.

Složení výrobku

Růžové z nebe 

Bezstarostná krása 

Půlnoční krása 

Guasha italský mramor

Kartička s věnováním a návodem k použití

Dárková krabička

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

"Dvě mámy, ANdy a ELA, ve své brněnské dílničce vyrábějí s nadšením čistě přírodní kosmetiku z těch nejkvalitnějších surovin."

Takto podobně dnes začíná popis spousty nově vznikajících značek přírodní kosmetiky. A že jich je! Prosadit se v záplavě konkurence není jednoduché. Anele se to však podařilo a vydobyla si čestné místo i u nás, na Borůvkovém kopečku. Čím si nás získala?

  1. Propracovaným složením na světové úrovni. Spousta surovin je v BIO kvalitě, jsou GMO free a pocházejí z fair trade zdrojů.

  2. Prokazatelnými účinky. I za relativně krátkou dobu testování jsme propadly velkému nadšení. Vzhledem k tomu, kolik jsme toho už vyzkoušely a s čím můžeme srovnávat, se nám to zase tak často nestává.

  3. Úžasnými kombinacemi přírodních vůní. Připomínají nám místnůstku na půdě naší babičky, která tam každoročně sušila společně se slaměnkami všemožné bylinky. Když si přivoníme k Anele (tedy k jejich výrobkům, ne k Andy a Ele :-)), cítíme přesně tu vůni, obohacenou ještě o špetku něčeho luxusního, slovy těžce popsatelného. Schválně, už jste si přičichli k Půlnoční kráse? To je za nás ta nejvoňavější záležitost, kterou můžete své pleti dopřát.

  4. Respektem k přírodě. Anela se snaží jít cestou s co nejnižší ekologickou stopou. Zásilky balí do již použitých krabic a výplňových materiálů, a tak se jí daří neprodukovat téměř žádný další odpad. Jejím záměrem je také zapojit se do podpory smysluplných ekologických projektů, jako je třeba zalesňování, navrácení vody do krajiny apod.