Anela dárkový balíček Krásná problematická pleť 35+

  • 1 z 2

Dokonale vyladěný balíček s anti-age péčí pro pleť 35+, kterou zároveň stále trápí nadměrné maštění a ucpané póry.

Je nesmírně těžké vstupovat do středního věku a mít přitom pleť jako teenager. Protože vrásky a pupínky vyžadují naprosto rozdílnou péči, není mnoho výrobků, které umí vyřešit oba problémy najednou. S tímto balíčkem však zabodujete na celé čáře.

Během pár týnů vyčaruje vyhlazenější a šťavnatější pleť bez zanícených pupínků.


  • (1 ks) Skladem
2 649 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
 

Tímto dárkovým balíčkem doslova ohromíte každou ženu, která o sebe ráda pečuje těmi nejlepšími přírodními produkty bez škodlivé chemie, plnými bylinek a patentovaných aktivních látek: 

  • Hydratační sérum pro všechny typy pleti Růžové z nebe - nebeské sérum s kyselinou hyaluronovou a dračí krví intenzivně hydratuje, vypíná a zjemňuje pleť. Během pár týdnů vyčaruje ze zašedlé a unavené pleti pleť rozzářenou, svěží a příjemně hladkou. Jeho pravidelné používání pleť zklidní a zbaví ji šupinek. 
  • Olejové sérum pro mastnou a problematickou pleť Bezstarostná teenka- protizánětlivé a zklidňující sérum je určeno pro ženy jakéhokoliv věku, které trápí pleť se sklony k akné. Sérum příjemně voní po bylinkách a kurkumě a velmi snadno se vstřebává. Dá na zadek zaníceným pupínkům a nadměrně mastné pleti. Po několika týdnech pleť krásně zregeneruje a sjednotí.
  • Noční antiage balzám pro zralou a problematickou/mastnou pleť Půlnoční teenka - výjimečná pleťová péče s cannabidiolem, kyselinou hyaluronovou, bakuchiolem a vitamínem C již po pár použitích hojí záněty, projasňuje pleť a barevně ji sjednotí. Z dlouhodobého hlediska redukuje drobné jizvičky, vrásky a tmavé kruhy pod očima.

 

Obsah výrobku Růžové z nebe 30 ml, Bezstarostná teenka 30 ml, Půlnoční teenka 15 ml, papírová dárková krabička, kartička s věnováním a návodem k použití.
Vhodný pro

Ženu, kterou milujete - nejlepší kamarádku, maminku, tetu, sestru.

Složení výrobku

Růžové z nebe 

Bezstarostná teenka 

Půlnoční teenka 

Kartička s věnováním a návodem k použití

Dárková krabička

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

"Dvě mámy, ANdy a ELA, ve své brněnské dílničce vyrábějí s nadšením čistě přírodní kosmetiku z těch nejkvalitnějších surovin."

Takto podobně dnes začíná popis spousty nově vznikajících značek přírodní kosmetiky. A že jich je! Prosadit se v záplavě konkurence není jednoduché. Anele se to však podařilo a vydobyla si čestné místo i u nás, na Borůvkovém kopečku. Čím si nás získala?

  1. Propracovaným složením na světové úrovni. Spousta surovin je v BIO kvalitě, jsou GMO free a pocházejí z fair trade zdrojů.

  2. Prokazatelnými účinky. I za relativně krátkou dobu testování jsme propadly velkému nadšení. Vzhledem k tomu, kolik jsme toho už vyzkoušely a s čím můžeme srovnávat, se nám to zase tak často nestává.

  3. Úžasnými kombinacemi přírodních vůní. Připomínají nám místnůstku na půdě naší babičky, která tam každoročně sušila společně se slaměnkami všemožné bylinky. Když si přivoníme k Anele (tedy k jejich výrobkům, ne k Andy a Ele :-)), cítíme přesně tu vůni, obohacenou ještě o špetku něčeho luxusního, slovy těžce popsatelného. Schválně, už jste si přičichli k Půlnoční kráse? To je za nás ta nejvoňavější záležitost, kterou můžete své pleti dopřát.

  4. Respektem k přírodě. Anela se snaží jít cestou s co nejnižší ekologickou stopou. Zásilky balí do již použitých krabic a výplňových materiálů, a tak se jí daří neprodukovat téměř žádný další odpad. Jejím záměrem je také zapojit se do podpory smysluplných ekologických projektů, jako je třeba zalesňování, navrácení vody do krajiny apod.