Vítejte na Borůvkovém kopečku, kouzelném místě plném čisté přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Vaše borůvkové holky, Kristi a Liduš.

100% Pure dlouhotrvající tekuté oční linky Dark Chocolate

Tekuté oční linky v tmavě hnědém odstínu jsou pigmentované černým čajem a ovocem a mají zcela přírodní složení. Jednoduše se nanáší a na oku vydrží celý den.

Oční linky jsou skvěle pigmentované a pro přesnou aplikaci jsou vybavené tenkým štětečkem. Po nanesení ihned zasychají a vytváří souvislou gelovitou linku. Doporučuji je i pro extra citlivé oči, které nedráždí.

Malá rada na závěr: Pořiďte si k nim opravdu dobrý odličovač! Na oku totiž drží jak přibité a vydrží i vodní ponory, letní pařáky a pořádnou koulovačku! :-)


  • Není skladem
870 Kč
Kategorie: Tužky na oči
Složení výrobku: Veganské
Certifikát: Cruelty Free (PETA)
 
  • I dekorativní kosmetika se dá dělat zcela přírodní cestou a 100% Pure je toho krásným důkazem. Jako jediná značka na světě využívá při výrobě líčidel barevné pigmenty z ovoce a zeleniny, které jsou bohaté na vitamíny a antioxidanty.

 

Obsah výrobku 7 ml
Vhodný pro Všechny typy pleti
Složení výrobku

Camellia Sinensis Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare Leaf, Thymus Vulgaris Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis Leaf, Lonicera Caprifolium Flower, Lonicera Caprifolium Flower & Lonicera Japonica Flower.

Vhodné pro vegany

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

100 % Pure je americká značka 100% přírodní kosmetiky. Kosmetika se skládá jen z kvalitních přírodních surovin jako jsou výtažky z ovoce, zeleniny a bylinky.

Značku založila v roce 2005 Susie Wang v Kalifornii. Po studiu univerzity začala Susie pracovat v perspektivní kosmetické firmě. Jednoho dne, když Susie v laboratoři pracovala na novém očním krému, se jí podařilo převrhnout lahvičku s chemikálií, která měla být v krému obsažena. Během pár minut chemikálie dokázala poleptat kus pracovního stolu! Po této příhodě začala Susie pátrat po tom, co mohou způsobovat jednotlivé chemické látky obsažené v kosmetických přípravcích. Brzy zjistila, že u spousty těchto chemických látek byl prokázán vliv na vznik rakoviny, podráždění či dalších poruch nebo poškození pokožky. Susie se rozhodla vytvořit vlastní, čistě přírodní a fungující kosmetiku. 

A proč jsme se rozhodly zařadit 100% Pure do nabídky Borůvkového kopečku? Proto, že neznáme jinou přírodní kosmetiku, která by měla tak propracované složení. Pravda, produkty jsou trochu dražší. Ale mrkněte se na INCI a pochopíte proč. Žádná voda, ale od začátku až do konce jen přírodní výtažky, oleje a rostlinné pigmenty. V nabídce navíc naleznete takové výrobky, jako jsou báze pod make-up nebo BB krémy. A vyrobit takové kousky se zcela přírodním složením? Klobouček! 

Více se dočtete ve článku zde

Certifikace: 

leaping-bunny-certifikat